NOVO - Slovenacki jezik

06/11/2019

Od novembra meseca u školi Voyager, uživo ili na Skajpu, možete učiti slovenački.

Svake godine sve više budućih studenata uči slovenački jezik pre početka studija. Slovenački spada u grupu slovenskih jezika i studenti iz bivše zajedničke države ga intuitivno razumeju, ali im nije tako jednostavan za učenje kako se čini u početku.

Baš zbog kulturne i jezičke blizine početak je svakako lakši. Studenti iz Srbije, BiH, Hrvatske, Crne Gore i Makedonije mogu brzo naučiti osnove, puno reči već razumeju i što više slušaju i pričaju jezik svakodnevno, to brže savladavaju jezik.

Znanje slovenačkog jezika je bitno za studiranje u Sloveniji – iako fakultet ne traži sertifikat, biće lakše bar sa osnovnim razumevanjem pošto je većina predavanj na slovenačkom.

Izvor: 2tm.si

Ako želite da radite ili studirate u Sloveniji (besplatno za studente iz Srbije) onda je učenje slovenačkog vaša najpametnija investicija i najbolje potrošeno vreme i novac.

Vesti & Promocije >>

• DISCLAIMER * Profesionalno ponašanje i korektan odnos * Potpuna tačnost i verodostojnost svih objavljenih informacija * Strukturalni tok podučavanja prilagođen potrebama polaznika
  • Interaktivna nastava uz korišćenje najsavremenijih tehničkih sredstava * Iznad svega, prijatna radna atmosfera * Naš sajt sadrži linkove prema drugim sajtovima za čiji sadržaj i politiku privatnosti ne snosimo odgovornost